Tekke Plaj-Kafe

Çeşme merkezdeki “Tekke Plajı” mevkiinde yer alan “Tekke Plaj – Kafe”; Çeşme’de bulunan herkese temiz ve huzurlu bir ortamda, makul fiyatlarla yiyecek, içecek ve güneşlenme olanakları sağlamak amacı ile yola çıktı.

Tesisin bahçesine rulo çim serilirken, güneşlenme alanlarının ahşap döşemeleri de yenilenerek boyandı. Tesisin mutfak ekipmanlarının tamamı da yenilendi.

İşte bu nedenle biz istiyoruz ki: Siz, Çeşme'de evinizden yada otelinizden çok uzaklara araba ile gitmek zorunda kalmadan yürüyerek güneşlenecek ve denize girebileceğiniz bir yer aradığınızda aklınıza ilk biz gelelim.

Yine biz istiyoruz ki; siz, akşam dışarı çıkıp yemek yemek istediğinizde yada bir yere oturup sıcak yada soğuk birşeyler içmek istediğinizde aklınıza yine ilk biz gelelim.

Çevreden izole edilmiş, ama doğadan da kopmadan bahçemizde rahatlıkla güneşlenebileceksiniz.

Burası halk plajına alternatif yer arayanlar için ideal adres olacak.

- 09.00-18.00 saatleri arasında Şezlong, Şemsiye, Duş, Kabin, Yiyecek ve İçecek hizmetlerinden.

- 18.00-00.00 saatleri arasında Yiyecek ve İçecek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesisin giriş ücreti saat 18.00'e kadar 20 TL - Kafemize gelen kişiler, bahçemizdeki şezlonglardan, şemsiyelerden, duşlardan ve soyunma kabinlerinden faydalanabilecekler.

Saat 18.00'den sonra şezlongların yerine masaları yerleştirerek, kafe ve restoran hizmeti vereceğiz.

Tekke Plajı'nın kumsalının halkın kullanımı için ücretsiz olacak. Plajın kumsalına şezlong koymayacağız, ama plajın temizlik ve düzenini sağlayacağız.

Foto Galeri

Harita