Tekke Plaj Kafe Çeşme

Çeşme merkezdeki "Tekke Plajı" mevkiinde yer alan "Tekke Plaj – Kafe"; Çeşme’de bulunan herkese temiz ve huzurlu bir ortamda, makul fiyatlarla yiyecek, içecek ve güneşlenme olanakları sağlamak amacı ile yola çıktı.

İşte bu nedenle biz istiyoruz ki: Siz, Çeşme'de evinizden yada otelinizden çok uzaklara araba ile gitmek zorunda kalmadan yürüyerek güneşlenecek ve denize girebileceğiniz bir yer aradığınızda aklınıza ilk biz gelelim.

Yine biz istiyoruz ki; siz, akşam dışarı çıkıp yemek yemek istediğinizde yada bir yere oturup sıcak yada soğuk birşeyler içmek istediğinizde aklınıza yine ilk biz gelelim.

Bu nedenle; her gün 09.00-19.00 saatleri arasında; çevreden izole edilmiş ama yeşilin rahatlatıcı havasından kopmamış bahçemizde rahatlıkla güneşlenebilir, şezlong, şemsiye, duş, kabin, yiyecek ve içecek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

19.00 – 00.00 saatleri arasında ise hafif bir Çeşme esintisi eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebilir yada soğuk içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bize göre Tekke Plaj-Kafe; halk plajına alternatif yer arayanlar ile sakin bir ortamda, lezzetli yemek yemek isteyenler için ideal bir adres olacak.

• 09.00-19.00 saatleri arasında huzurlu bir ortamda şezlong, şemsiye, duş, kabin, yiyecek ve içecek hizmetlerinden,

• 19.00-00.00 saatleri arasında ise hafif bir Çeşme esintisinde akşam yemeğinizi yiyebilir yada soğuk içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Tesisin giriş ücreti saat 19.00'e kadar 25 TL