KAFELER

Çeşme’nin en keyifli noktalarında yer alan; uygun fiyatları ve kaliteli seçenekleri ile hizmet veren Yıldızburnu Ilıca Kafe, Tekke Plaj Kafe, Meydan Kafe, Ilıca Plaj Kafe ve Alaçatı Kafe farklı konsept ve olanakları ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Çeşme merkezdeki “Tekke Plajı” mevkiinde yer alan “Tekke Plaj – Kafe”; Çeşme’de bulunan herkese temiz ve huzurlu bir ortamda, makul fiyatlarla yiyecek, içecek ve güneşlenme olanakları sağlamak amacı ile yola çıktı.

Yıldızburnu Ilıca Kafe

Ilıca’da her gün batımında turkuaz rengi deniz ve pembe bulutlar görsel bir şiir yazar. Bu şiirin en iyi izlenebildiği noktalardan biri olan Yıldızburnu Ilıca Kafe, Ilıca Plajı ve Yıldızburnu arasında sahil şeridinde yer alır. Ilıca Kafe’de şezlonglarınıza uzanarak güneşin ve denizin tadını çıkarabilir ve lezzetli menümüzden seçim yapabilirsiniz.

Muhteşem manzaramız, pırıl pırıl denizimiz, uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizle, kafemizde her zaman hoş karşılanacak ve güzel anılar biriktireceksiniz.

Tekke Plaj Kafe

Berrak denizi ve gününüze neşe katacak cıvıltısı ile Tekke Plajı sizleri kent merkezine davet ediyor. Güneş teninizi okşarken, kafemizde soğuk içeceklerimizle ferahlayabilir, lezzetli menülerimizden seçim yapabilir ve çimlerin üzerine yayılan şezlonglarımızda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Plajın tadını çıkarabilmeniz için her türlü konfor kafemizde değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Çeşme’de yazın tadını çıkarmanın en kolay ve güzel yolu Tekke Plaj Kafe’den geçiyor.

Meydan Kafe

Meydan Kafe, Çeşme’nin kalbinde yer almakta ve lezzetli seçeneklerini uygun fiyatlarla misafirlerine sunmaktadır. Sevimli ilçemizi en iyi şekilde Meydan Kafe’de deneyimleyebilirsiniz.

Ilıca Plaj Kafe

İpekten bir halı gibi ayağınızı altına uzanan Mavi Bayraklı Ilıca Plajında gün boyu rahatça vakit geçirmeniz ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız için sizleri ılıca plaj kafeye bekliyoruz.

Alaçatı Kafe

Alaçatı Kafe, geniş çimlere uzanan bahçesi, lezzetli menüsü ve uygun fiyatları ile Çeşme halkına ve misafirlerine güzel anlarında eşlik etmektedir.