RESTORANLAR

Tekke ve Şifne Restoran, balık, kırmızı et, meze ve zeytinyağlı çeşitlerini yüksek hizmet standartları ile değerli misafirlerine sunmaktadır.

2020 yılında hizmete açılan Seyir Et Restoran, özellikle kırmızı et severleri lezzetli menüleri ile ağırlamaktadır. 

Çeşme merkezdeki “Tekke Plajı” mevkiinde yer alan “Tekke Plaj – Kafe”; Çeşme’de bulunan herkese temiz ve huzurlu bir ortamda, makul fiyatlarla yiyecek, içecek ve güneşlenme olanakları sağlamak amacı ile yola çıktı.

Şifne Marin Restoran

Muhteşem Şifne Körfezi’nin en keyifli noktasında, deniz kenarında, günbatımı ve balıkları seyrederek, zengin meze büfemizden mezenizi ve balığınız seçebilir, Şifne Marin Restoran’a özgü lezzetlerin tadına bakabilir en önemlisi sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Tekke Restoran

Tekke plajının üst kısmında yer alan Tekke Restoran, Çeşme’ye hakim bir konumda bulunmaktadır. Restoranımız, keyifli menülerinin ve lezzetli mezelerinin yanında, misafirlerine panoramik bir Çeşme manzarası vadetmektedir.  Açık ve kapalı alanları ve 80 kişilik kapasitesiyle yaz-kış hizmet veren restoranımız, makul fiyat politikası ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya öncelik vermektedir. Güler yüzlü ve eğitimli personelimiz, lezzetli menülerimiz ve Tekke Plajı’nın sakin güzelliği ile restoranımızda daima iyi vakit geçirecek ve güzel anılar biriktireceksiniz.

Seyir Et Restoran

Çeşme’ye hakim bir konumda bulunan Seyir Et Restoran, panoramik Çeşme manzarası ve lezzetli seçenekleri ile misafirlerine benzersiz bir deneyim vadetmektedir.