YORUMLAR

Görüşleriniz bizim için değerli. Sizi dinliyoruz...

Yorumlar
 • 25 TEMMUZ 2020, 11:08 FATMA YÜKSEL - Konu : Tekke Restoran
  bütün personel güler yüzlü, yemekler çok lezzetli, kalabalıktan dolayı biraz beklemek zorunda kalıyorsunuz fakat beklediğinize değiyor, hem restoran menüsü hem kafe menüsü var, hem rakı masası, hem bira sohbeti. deniz ayağınızın altında.tek kelime ile MUH TE ŞEM !!
 • 14 EYLÜL 2020, 20:12 SONGÜL GÜNGÖR - Konu : Yıldızburnu Ilıca Kafe
  2 yıl önce gelmistik simdi sitede denk gelince yazmak istedik sıcacık kumru ve buz gibi bira esliginde denizi izlemek muazzamdı. o zamanlara corona yoktu canlı ve kalabalık bir ortamdı. insallah tekrar o günleri görebiliriz
 • 13 EKİM 2020, 10:48 SALİHA GÜRCAN - Konu : Alaçatı Kafe
  ilk açıldığı zamanlarda kahvaltı için gitmiştik, çok tatlı bir bahçesi var, çeşitli ve lezzetli kahvaltısını da beğenmiştik. bahçede uyuyan patili dostlarımıza da ilgi göstermeleri ve yemek-su vermeleri ayrıca takdir edilmeli. en kısa zamanda sağlıkla buluşmak dileği ile , sevgiler...
 • 22 OCAK 2021, 10:07 CEYDA DEMİR - Konu : Çeşme Halk Ekmek
  Dalyan yat limanına ve Tekke restorana her gidişimizde güler yüzlü personel ve çözüm odaklı yönetimle karşılandık. İlgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle.
 • 18 Mayıs 2021, 10:30 Nergis Kalaba - Konu : Çeşme Halk Ekmek
  Çeşme'de her yerde halk ekmek büfesi bulmak çok rahat, ekmekle birlikte tatlı pasta falan almak isterseniz pastaneye de uğramanızı tavsiye ederim.